oyun-oynamak-icin-oyun-bilgisayarina-mi-ihtiyaciniz-var

Oyun Oynamak Için Oyun Bilgisayarına Mı Ihtiyacınız Var? Yorum Yap

Oyun Oynamak Için Oyun Bilgisayarına Mı Ihtiyacınız Var?

Oyun Oynamak Için Oyun Bilgisayarına Mı Ihtiyacınız Var? Çoğu insan için oyun oynamak sadece bir hobi değil, onların kimliğidir. Oyuncular olarak bilinirler. Genellikle PC, konsol ve mobil gibi belirli bir platforma adanmış bağlılıklarla birlikte gelir.

Hangi platformun en iyi olduğu veya sizi profesyonel bir oyuncu yapan şey hakkında bir tartışmaya girmeden önce, göz önünde bulundurmamız gereken şey, istediğiniz oyunları oynayacak cihaza sahip misiniz?

Oyun Oynamak için Oyun Bilgisayarına mı ihtiyacınız var?

Cihazın etkisi büyük olduğu için farklı türde oyunlar oynamak zorundasınız. Burada önemli olan nokta, oyun oynamak için bir oyun bilgisayarına ihtiyacınız var mı? Hiç de bile. Normalde standart bir dizüstü bilgisayarda bulunan bazı eski oyunlar ve bağımsız oyunlar vardır . Özel GPU’larına sahip bazı iş istasyonları var ve bunlar mükemmel oyun makineleri olacak.

Oyun oynamak için normal bir PC kullanabilir misiniz? Oyun oynamayan bir bilgisayarda oyun oynayabilir misiniz?

Belirli bir oyun PC’niz yoksa, normal bir PC’de ne tür oyunlar oynayabilirsiniz? Boş zamanınızı geçirmenin en iyi yolu bağımsız oyunlar oynamaktır ve normal bir bilgisayarda oynayabileceğiniz bu türden birkaç oyun vardır.

Minecraft için bir oyun bilgisayarına mı ihtiyacınız var?

Minecraft gibi oyunları oynamak için bir oyun bilgisayarına sahip olmak gerektiğini düşünebilirsiniz. Özellikle oyun için olmasa da özellikleri kolayca yerine getirebilecek çok sayıda PC var. Ancak bazı gelişmiş grafik ayarlarını kullanmak istiyorsanız bir oyun PC’niz olmasını tavsiye ederiz.

Sonunda, daha iyi bir oyun deneyimi elde etmek için ışın izleme gibi bazı gelişmiş özellikleri almak isteyip istemediğinize bağlıdır. Ayrıca Minecraft’ı PC’nin standart ayarlarında oynamak mükemmel olurdu.

Bir monitörde oyun oynamak için bir oyun bilgisayarına mı ihtiyacınız var?

Evet, bir monitörde oyun oynamak istiyorsanız bir oyun bilgisayarı gerektiriyor, aksi takdirde bu mümkün değil. Monitöre bağlı, oyun dışı standart bir PC’niz varsa, oyun oynamak için kullanılabilir .

Oculus Quest 2 için bir Oyun Bilgisayarına mı ihtiyacınız var ?

Oculus Quest 2 , Oculus Link tarafından desteklenmektedir ancak mükemmel sonuçlar elde etmek istiyorsanız en iyi oyun bilgisayarlarından birine sahip olmalısınız. En az 8 GB RAM’e, AMD veya NVIDIA’nın en yeni GPU’suna ve 4. NESİL Intel Core i5-4590 veya AMD Ryzen 5 1500X CPU’ya sahip olmalısınız.

Fortnite oynamak için bir Oyun PC’niz mi gerekiyor?

Fortnite en zorlu oyunlar arasında yer almıyor. Bu nedenle, Intel Core i5 veya AMD Ryzen 3 CPU’lu 8 GB RAM, NVIDIA GTX 600 veya AMD Radeon HD 7870 GPU’ya sahip olmanız yeterlidir. Bu tür bir oyun bilgisayarı , Fortnite oyununu oynama gereksinimlerini kolayca karşılayacaktır .

Fortnite-Oyun-Bilgisayarından-Oynama-Oyunlarına-İhtiyacınız Var mı - TheGamingPCs

VR için bir Oyun Bilgisayarına mı ihtiyacınız var ?

Bazen, VR kulaklıklarını oyun bilgisayarına bağlamak için bir kabloya ihtiyacınız olur. Yani bunun için oyun PC’nizin bir NVIDIA GeForce GTX 1060 grafik kartına sahip olması gerekir. Bunun dışında oyun bilgisayarınızda 8 GB RAM yeterli USB bağlantı noktası ve Intel Core i5 işlemci olmalıdır.

Oculus rift için bir PC’ye mi ihtiyacınız var ?

Evet, Oculus Rift kullanan bir oyun bilgisayarına ihtiyacınız var. PC olmadan oculus rift’i kullanamazsınız.

Roblox oynamak için bir Oyun Bilgisayarına mı ihtiyacınız var ?

Roblox’u bir PC’de oynamak istiyorsanız, bu gereksinimleri karşılamanız gerekir. Mükemmel bir performans düzeyi elde etmek istiyorsanız, özel bir grafik kartına sahip 5 yaşından küçük bir oyun PC’niz olmalıdır. Üstelik Roblox oyunlarını oynamak için saat hızı 1,6 GHz olan yeni bir işlemciniz var.

roblox-Bir-Oyun-Bilgisayarından-Oynama-Oyunlarına-İhtiyacınız Var mı - TheGamingPCs

Simler 4oynamak için birOyun Bilgisayarınamı ihtiyacınız var ?

Simler 4oynamak içinbiroyun bilgisayarınasahip olmak gerekli değildir, ancak kesinlikleoyundeneyiminizi üst düzey biroyunbilgisayarı ile yapabilirsiniz. Ayrıca, Sims 4 oynamak için PC’nizin bu gereksinimleri karşılaması gerekir.

  • 4 GB RAM’e sahiptir
  • 1.8 GHz Intel Core 2 Duo İşlemci veya CPU
  • Windows 7,8,8,1,10
  • AMD Athlon 64 Çift Çekirdekli 4000+

Digimas.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı