2-el-ekran-karti-alirken-nelere-dikkat-edilmeli

Oyuncular için uygun maliyetli ekran kartı – ASUS RX 6600 Yorum Yap

Oyuncular için uygun maliyetli ekran kartı – ASUS RX 6600:

Herkese merhaba arkadaşlar başlıktan da anladığınız kadarıyla Oyuncular için uygun maliyetli ekran kartı başlıklı yazımız ile karşınızdayız. Sizlere bu gün bir ekran kartı neler yapabilir? ne gibi özellikleri var bunları anlatacağım. Şimdi sizlerin de vaktini çok fazla almadan yazımıza geçelim.

Asus rx tam bir bütçe dostu ekran kartıdır. Şu anda piyasa da gayet yaygın şekilde kullanılıyor. Bu ekran kartına denk bir ekran kartı göstermek gerekirse rtx 3060ı gösterebiliriz. Çift slotlu soğutucusu mevcut. Bu ekran kartı oyun yönün de gayet iyi bir performans verecektir. Nvidia rtx 3060a göre daha az bir güç tüketimi olacaktır.

Fr cry 6 gibi bir oyunda 90 fps den aşağı almıyor. Apex legends gibi oyunlar da yüksek ayarlarda 150 fps alabiliyor gerçekten de iyi bir performans. Bütün günümüz oyunlarını düşük ayarlarda kasmadan oynarsınız bundan yana içiniz rahat olsun . F1 21 gibi oyunlar da bile 100 üzeri fps alıyor. Tom Rider gibi oyunlar da da kasmadan akıcı bir oyun oynayabilirsiniz. Vereceğiniz fiyata göre gerçekten de iyi performansı alacağınızı az çok tahmin ediyorsunuzdur. Sizlere diğer yazılarımız da da bilgilendirici makaleler yazıyoruz. Bir diğer sitemiz olan E ticaret ve dijital pazarlama için sizleri de diğer sitemiz olan digimasa bekliyoruz. İyi günler değerli dostlarım görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı