pc builder iş istasyonu

PC-Builder: Bilgisayarınız ve İş İstasyonunuz İçin En İyi Parçaları Bulun Yorum Yap

CGDirector PC-Builder size en iyi Bilgisayar ve İş İstasyonu Parçaları bulmanıza yardımcı özel kullanım durumunda ve mevcut bütçe önererek, son derece uyumlu ve en iyi performansa sahip donanımı buluyor.

PC-Builder, hangi parçaların en iyi olduğunu nasıl biliyor?

Öncelikle ve en önemlisi, PC-Builder Benchmarkları kullanır .

PC-Builder Aracı için mevcut olan her Donanım Bileşeni, performansının tam olarak ne kadar iyi olduğunu bize söyleyen bir dizi popüler Benchmark’a konulmuştur.

Karşılaştırmalar arasında Cinebench, Geekbench, Octane, Redshift, Vray ve her türlü Dijital İçerik Oluşturma ve CAD Yazılımı için gerçek dünya Uygulama Karşılaştırmaları gibi çeşitli GPU ve CPU Render Motorları bulunur.

Maksimum uyumluluk için, bir çok donanım spesifikasyonuna ve el ile test etme ve test etme deneyimine sahibiz.

Belirli Parçalar / Markalar Eksik?

CGDirector PC Builder’ı sürekli olarak genişletiyoruz. Şu anda, en iyi Donanım Bileşenleri Asus, MSI, Corsair, Seasonic, sessiz, AMD, Intel, Nvidia, Fraktal Tasarım, Samsung Adata ASROCK, Western Digital, Seagate, Gigabyte, Noctua, Phanteks, Crucial, Fraktal Tasarım olmak zorunda eklendi.

Daha fazlasını takip edeceğiz, onları iyice test edebildikten sonra ve parçaları güvenilir bulduktan sonra.

Dizüstü Bilgisayar Markaları şu an için MSI, Asus, Razer, Gigabyte ve yakında takip edecek daha fazlasını içeriyor .

Bütçe Min / Maks neden kapatıldı?

Minimum ve Maksimum Bütçe PC-Builder’da bilerek kapatılmıştır. Bunun nedeni, seçilen kullanım durumu için önerilen aralıktan daha ucuz veya daha pahalı bir bilgisayar elde etmenin bir anlamı olmayacağıdır.

Önerilen maksimumdan daha pahalı , performansı düşürebilir (en pahalı parçaların sizin özel kullanım durumunuz için mutlaka en iyi olması gerektiği gibi) ve önerilen en düşük bütçeden daha az pahalı olması, büyük olasılıkla kendi özel kullanım durumunuzda gerçekleşecektir.

PC-Builder, parçaları nasıl hesaplar?

Belirli bir kısmın mal olmasına izin verilen toplam maliyetin minimum ve maksimum yüzdesini belirledik. Bu, her türlü kullanım durumu için çok sayıda farklı Bilgisayar ve İş İstasyonu oluşturma ve kullanma konusundaki tecrübemize dayanmaktadır.

Örnek GPU İşleme:

“Amaç: GPU Rendering” i seçtiğimizde, önerilen en ucuz Yapı, fiyatı oldukça benzer olan Parçalardan oluşur.

CPU ve GPU, örneğin, yaklaşık 200 $ ‘a mal oluyor. Bu yüzden her ikisi de atanan toplam Bütçenin yaklaşık% 25’ine sahip olacaktır.

Maksimum GPU İşleme Yapımında 4x 2080T, CPU’dan (1900X – 399 $) çok daha pahalı (5196 $), çünkü GPU-Render’da GPU’lar çok daha önemli ve bu nedenle çok daha fazla kullanabilir toplam bütçenin

Bu durumda, GPU’lar bütçenin% 70’ini kullanır ve kalan kısımları nispeten ucuzdur.

Bu, PC-Builder’a , verilen bütçeye bağlı olarak minimumBudget-bölüme izin verilen bir yüzde ve maximumBudget-bölüme izin verilen bir yüzde atanmış ve  arada otomatik olarak araya girmesi anlamına gelir .

Tabii ki, GPU’ların sayısı, Anakarttaki PCIe Yuvalarının Sayısı, Güç Tüketimi, Anakartla eşleşen Soket vb. Maksimum uyumluluk için dikkate alınır.

Her zaman olduğu gibi, araç tamamen hatasız olmayabilir ve onu dikkatli bir şekilde kullanmanızı ve sadece önerilen Parçaları tartışmak ve geliştirmek için bir temel olarak kullanmanızı öneririz .

Dizüstü bilgisayarlar nasıl tavsiye edilir?

Dizüstü bilgisayar öneri aracı, Dizüstü Bilgisayarlar önceden oluşturulmuş olduğundan PC Oluşturucu Aracından çok daha kolaydır. Belirli bir fiyat aralığında hangi Dizüstü Bilgisayarın en iyi olduğunu tanımlayan her Amaç için farklı temel Benchmarklar vardır. Bu, Dizüstü Bilgisayarların kullanılabilirliği ve mevcut fiyatına bağlı olarak biraz değişebilir.

Bu şekilde, araç her zaman en iyi performansı gösteren Video Düzenleme Dizüstü Bilgisayarlarını veya Animasyon İçin Dizüstü Bilgisayarları önermektedir, örneğin, sonuçta daha düşük performansa sahip olan daha pahalı Dizüstü bilgisayarlar olsa bile.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı