pc-toplamak-mi-hazir-sistem-almak-mi-hangisi-daha-mantikli

PC Toplamak mı Hazır Sistem Almak mı? Hangisi Daha Mantıklı? Yorum Yap

PC Toplamak mı Hazır Sistem Almak mı?

Herkese merhabalar değerli dostlarım sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlerle başlıktan da anladığınız gibi PC Toplamak mı Hazır Sistem Almak mı? bunun hakkında konuşacağız. Sizlere bildiklerimi ve neler yapmalısınız bunları aktaracağım. Bilgisayar alırken dikkat edeceğimiz şeyleri sizlere söyleyeceğim. Şimdi sizlerin de çok fazla vaktini almadan yazımıza geçelim.

Evet arkadaşlar hazır sistem almanın bir avantajı tek bir satıcı ile tek bir seferde satın alma işlemini bitirmiş olacaksınız fakat birden çok alıcı ile uğraşmanız gerekecek ve sizi de biraz daha uğraştıracaktır. Zaten şuan günümüzde kargo sistemleri de çok uğraştırıcı olduğu için bu konuda hazır sistem iyidir. Bir diğer konu da pc toplarken bu parçaları birleştirmek biraz zor olacaktır. Fakat hazır sistem aldığınız da test edilmiş bir şekilde geleceği için sorun çıkma riski daha azdır. Bu yüzden bu konuda da hazır sistem almak daha karlı olacaktır. Hazır sistem de terslik olmayacak diye bir şey yok onda da bir sorun olabilir.

Pc toplarken özelleştirme seçenekleri daha fazla istediğinizi takabilirsiniz. Hazır sistemlerde özelleştirme çok daha kısıtlı olduğu için istediğiniz özellikleri vermeyebilir. Upgrade konusunda kesinlikle toplama yönünde bir tercih yapmalısınız. Pc toplama işi herkese hitap eder fakat hazır sistem almak herkes için uygun bir şeydir.

Eğer kampanyaları takip etmiyorsanız pc toplamak daha pahalıya gelebilir fakat hazır sistemde özellikler zaten birleşik ve toptan olacağı için daha ucuza gelecektir. Bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için digimasa da göz gezdirebilirsiniz. Hepinize iyi günler değerli dostlarım bir daha ki yazılarda görüşmek üzere.

Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı