2021-yilinda-alinabilecek-ikinci-el-ekran-kartlari

Pny Ekran Kartı Alınır mı? Yorum Yap

Pny Ekran Kartı Alınır mı?

Herkese merhabalar arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlerle beraber başlıktan da anladığınız gibi Pny Ekran Kartı Alınır mı? konumuz ile karşınızdayım. Sizlere bu ekran kartını almalı mısınız yoksa, almamalı mısınız bunları anlatacağım. Şimdi daha fazla vakit kaybetmeden yazımıza geçebiliriz.

Pny nedir diye soracak olursak illa ki duymuşsunuzdur quadro, titan vb gibi ekran kartları bulunuyor. Bunların genel olarak üretimine pny deniyor. Yani bu kartların hepsi pny ekran kartı diye geçiyor. Bu ekran kartları daha çok iş ve üretim yapmak için kullanılıyor. 80 gb bellek kullanan bazı ekran kartları bile bulunuyor. 1985 de bu işe girişim yapmışlar ve hala üretim ve satış yapıyorlar. gerçekten de başarılı ürünler çıkartıyorlar. Sadece ekran kartı da değil depolama gibi de satışlar yapıyorlarmış. Sadece iş üzerin de değil bunların yanı sıra oyun deneyimini de geliştirmek için çokça çalışmalar ve üretimler yapıyorlar. Bunlara örnek olarak: rtx3060, rtx3070, rtx3090 gibi bu kartların da üretim ve satışını sağlıyorlar.

Kartların üzerinde termal pedler ve petekli bir yapısı bulunuyor. Gerçekten soğutucu olarak çok güzel bir tasarım kullanılıyor. Rander yapmak ve 3d çizim yapmak için de gayet başarılı bir marka diyebiliriz. Türkiyeye yeni gelmiş olmalarına rağmen yurt dışında uzun süredir üretim ve satış yapmaktadırlar. Bunun yanı sıra adını duymadığımız çok fazla ürünleri bulunuyor fakat biz adını duymadık diye kesinlikle kötü ürünler diyemeyiz.

Bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için bir diğer sitemiz olan digimasa da sizleri bekliyoruz. Digimas da bizler ile iletişime geçebilir ve daha ayrıntılı sorularınızı bize iletebilirsiniz. Görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı