Poco X3 Nfc Kutu açılımı - incelenmesi

Poco X3 Nfc Kutu açılımı – incelenmesi Yorum Yap

Poco X3 Nfc Kutu açılımı – incelenmesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Başlıktan da anladığınız gibi Poco X3 Nfc Kutu açılımı – incelenmesi Yazımız ile karşınızdayım değerli dostlarım. Sizlere bu telefon nedir ne yapabilir ne gibi özellikleri mevcuttur sizlere bunları aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

İlk başta kutuyu açtığımız da kılıf çıkıyor. Enteresan olan bir özelliği bu kılıf anti bakteriyel olduğu. Bunların yanın da type c bir kablo ve adaptör çıkıyor. İşlemci olarak snap dragon 732 bulunuyor bizleri kesinlikle yarı yolda bırakmayacaktır. Ara birim olarak da mi12 ara birimi bulunuyor dostlarım. Basit bir kurulumu bulunuyor. Kurulumu bitirip hemen kullanmaya geçebilirsiniz. Ekran olarak 6′ ve 120 hz bir ekran bulunuyor bizlere gayet iyi performans verecektir.

Telefonu ilk kullanmaya başladığınız da bir kaç uygulama ve gayet iyi bir ara birim sizleri bekliyor değerli dostlarım. Ekran kasa oranı da yüzde doksan dört olduğunu söyleyebilirim. Ekran koruması olarak da gorilla plus 5 var bu da sizlerin ekranını gayet güzel koruma sağlayacaktır.

Kamera olarak gerçekten farklı bir kamerası bulunuyor değerli dostlarım bizleri kesinlikle üzmeyecek ve net çekimler sağlayacak bir kamera olduğunu söyleyebilirim.

Arkadaşlar bu güzel telefonun yanında sizlere bir tavsiye vereceğim. Bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama hakkında bilgi almak isterseniz sizleri de siteme yani digimasa bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı