nvidia-quadro-k5200-ekran-kartı-incelemesi

Quadro ekran kartı ve Titan Serisini kimler tercih etmeli? Yorum Yap

Quadro ekran kartı ve Titan Serisini kimler tercih etmeli?

Herkese merhabalar arkadaşlar öncelikle sitemize hoş geldiniz bu gün sizlerle başlıktan da anladığınız gibi Quadro ekran kartı ve Titan Serisini kimler tercih etmeli? başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Bu ekran kartları kimlere hitap ediyor, bu ekran kartlarını kimler tercih etmeli bunu konuşacağız sizlerle. Şimdi sizlerin de vaktini almadan yazımıza geçelim.

Quadro ve Titan ikisi de gayet iyi ekran kartı fakat görevleri farklı. Öncelikle titan ekran kartından biraz bahsedelim oyun oynamak için tercih edebileceğimiz bir ekran kartı değil fakat oyun oynatır. Oyun oynamak için almak çok mantıklı olmayacaktır. Bu işlemciler oyun serisi değil bunu kesinleştirelim. Titan fiyat olarak 2.490 dolar civarı bir fiyatı var gerçekten de pahalı bir ekran kartı fakat dediğimiz gibi tüketim değil üretim için bir ekran kartı. Arkadaşlar eğer autocad ve 3d çizim için bu ekran kartlarını almayın bence çünkü daha ucuza ekran kartları da işinizi görecektir. Peki bu ekran kartları ne işe yarıyor diyeceksinizdir. Bu ekran kartları yapay zeka üretimi ve çok daha sistematik işler yapmak için kullanılan kartlardır. Quadro için de geçerli bu dediklerim iş yapmak ve üretim üzerine kurulmuş kartlar.

Eğer hem iş hem oyun yapmak ve genellikle oyun istiyorsanız rtx 3090 işinizi görecektir. Bu ekran kartı ile de üretim yapabilirsiniz titan veya quadro ekran kartının yaptığı işleri yapabilirsiniz fakat daha profesyonel işler yaparken daha iyi kartlar gerekebilecektir. Giriş seviyesi olarak tercih edilecek ekran kartları değil çünkü pahalı ve herkese hitap eden kartlar değil bu yüzden araştırın quadro ve titan almak için nasıl gereksinimler lazım bunları iyice araştırıp tercih yapmak sizler için daha iyi olacaktır. Bir şeyin pahalı olması iyi veya kötü olması anlamına gelmiyor bize hangisi lazımsa onu almalıyız. Bu ekran kartları pahalı ve herkesin alması gereken kartlar değil bu yüzden bunları anlatmış bulunmaktayım. Bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan digimasa sizleri de bekliyoruz. İyi günler diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı