quantum-dot-oyuncu-monitoru-incelemesi-msi-optix-mag-274-qrf-qd

Quantum Dot Oyuncu Monitörü İncelemesi / MSI Optix MAG 274 QRF-QD Yorum Yap

Quantum Dot Oyuncu Monitörü İncelemesi / MSI Optix MAG 274 QRF-QD

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Quantum Dot Oyuncu Monitörü İncelemesi yapacağım. Bu oyuncu monitörünün ne gibi artı veya eksi yönlerini sizlere aktaracağım değerli dostlarım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz değerli dostlarım.

Quantum dot destekleyen bir panel kullanılmış arkadaşlar. Şu an da günümüz de bu monitör çok iyi al kullan gibi bir teknoloji yok herkes iyi bir monitör için çalışıyor. Her iyi monitörün kendine özgü dez avantajları olabiliyor. Bu panel kat kat olduğunu bildiğiniz halde dışardan baktığınız da tek cam olarak göreceksinizdir. Bu monitörün ekran yenileme hızı 165 hz olduğunu söyleyebilirim sizlere. Algılama hızı olarak da bir milisaniye olarak belirtilmiş. Yani oyun oynarken sizlere eylemi anında aktarıyor ve hızlı bir oyun seyri sunuyor. Monitörümüz de renkler çok yüksek ve canlı şekil de verilmiş bunun nedeni de kendine has olan quantum dot teknolojisi.

Işık soğurma konusun da da gayet başarılı bir monitör. Bu monitör hz olarak  ve algılama hızı olarak güzel ve bunların yanın da monitörün konumunu kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Rgb olarak da adobe rgb kullanıyor bu da iyi bir teknoloji renk oturumu konusun da panelimizi gayet başarılı yapıyor. Monitör de msi kendi bir uygulama eklemiş bu uygulama gerçekten oyunlar da sizlerin işinizi görecektir. Ekrana cross air koyabiliyorsunuz. Pubg gibi oyunlarda yeşil alanları ters renge çevirebiliyorsunuz . Düşününce sizin de aklınıza e bunlar bildiğimiz hile diyebilirsiniz evet hile sayılır fakat oyunla bir alakası yok bu monitörün kullandığı bir özellik olduğu için her hangi bir sorun yok. Monitörümüz de port olarak güncel bütün girişler bulunuyor hatta type c falan da kullanıyor. Giriş açısından sizleri memnun edecektir. Bahsettiğim uygulamalar da siyah iyileştirme de bulunuyor gölgede bulunan düşmanlarınızı daha rahat göreceksiniz. Sonuç olarak güzel özellikleri bulunuyor alıp kullanabilirsiniz.

Bir diğer sitemiz olan digimasa da sizleri bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı