render-canavari-rtx-3060-laptop-msi-creator-z16

Render Canavarı RTX 3060 LAPTOP | MSI Creator Z16 Yorum Yap

Render Canavarı RTX 3060 LAPTOP | MSI Creator Z16:

Herkese merhabalar değerli dostlarım. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Sizlere bu gün başlıktan da anladığınız gibi Render Canavarı RTX 3060 LAPTOP | MSI Creator Z16 başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Sizlere bu laptopun ne gibi özellikleri olduğunu veya sizlere nasıl bir performans sergileyeceğini anlatacağım. Şimdi daha fazla vakit kaybetmeden yazımıza geçebiliriz.

Bu laptopumuz gerçekten kaliteli donanımların birleşmesiyle oluşan tam anlamıyla bir render canavarı. Nvidia rtx 3060 bir ekran kartı bulunuyor. Ddr4 32 gb ram bulunuyor. İntel i7 işlemcimiz de bulunuyor ve ayrıca 1 tb m2 ssd bulunuyor gayet bizler için yeterlidir. Ekran olarak da 120 hz bir ekran bulunuyor bizler için yeterli olacaktır.

Bu laptop da nvidianın render yaparken daha iyi performans almanız için kendine özel sürücüler oluşturuyor. Bu laptop gayet akıcı ve işlevsel dokunmatik ekranıyla sizlere gayet açık bir çalışma alanı sağlıyor. Ekranın kendi bir özelliği olan renklerle oynama özelliği de bulunuyor bu da bizler için gayet açık bir avantaj. Panel oyun konusunda da gayet başarılı olacaktır çünkü 120 hz ekranı ile bizlere gayet güzel bir oyun performansı da sunacaktır.

Girişler olarak da 3 adet Usb ve mikro sd kart girişi bulunuyor ve bir kaç port bulunuyor giriş için. Monitörün ekran çerçevesi de gayet ince yapılı olması çok hoş. Klavye olarak da renkli ve çok sevimli bir klavye bulunuyor gayet yakışıklı benim çok hoşuma gitti. Premier gibi Ağır uygulamalar da gayet akıcı ve hızlı performans veriyor ve nvidia stüdyo desteği ile bu laptop uçuyor diyebilirim. Bu bilgisayarın ana işlevi oyun oynamak değil iş yapmak ve rander almak fakat oyunlarda ki performansını da gayet beğeneceksiniz çünkü yüksek fps veriyor.

Bu laptop da yayın yapmak ve video çekmek de gayet güzel olacaktır çünkü donanımları bunu gayet destekliyor gönül rahatlığı ile video çekebilirsiniz. Pc de ısınma gibi sorunlar da olmuyor içiniz rahat olsun. Bunun yanın da bir diğer sitemiz olan digimasa da sizleri bekliyorum dostlarım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı