rog-claymore-2-oyuncu-klavyesi-incelemesi

ROG Claymore 2 Oyuncu Klavyesi İncelemesi Yorum Yap

ROG Claymore 2 Oyuncu Klavyesi İncelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikler sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizler ile başlıktan da anladığınız gibi ROG Claymore 2 Oyuncu Klavyesi İncelemesi yapacağız. Sizlere bu klavyenin ne gibi özellikleri olduğunu, ne gibi artı veya eksi yönleri olduğunu aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçelim.

Sizler de biliyorsunuz ki her klavye üreten her büyük markaların genel de kendine has switchleri oluyor. Mekanik klavyede farklı renklere göre farklı switchler olabiliyor. Genelde mavi renkli olanlar sesli klavyeler oluyor. Sesten bahsettiğim olay yani click sesinden bahsediyorum arkadaşlar.

Klavyemiz oyuncu klavyesi olduğu için genel de oyun için kullanacaksınız bu yüzden yazı yazarken verdiği performansı bizi ilgilendirmiyor. Yazı yazmak ve ofis işleri için de ana sayfa da başka bir klavye önerimiz bulunuyor. Bu bir kablosuz oyuncu klavyesi, kablosu da yok mu var tabi ki fakat kablosuz kullanmak bizler için daha rahat olacaktır. Giriş olarak type c kablo ve usb 3.0 kullanıyor. Pil kullanımı gayet uzun süreler gidiyor. Eğer ki ışığı kapatırsanız daha da fazla performans alabilirsiniz. Bütün tuşlara istediğinizi atayabilirsiniz.

Klavyemiz de çok güzel ve özel bir özellik bulunuyor. Num pad kısmını çıkarıp takabiliyoruz bu özellik gerçekten de bizler için iyi bir özellik her türlü işimizi görecektir. Klavyemizi bir yere taşırken ufaltmak istersek o kısmı çıkarıp yanımız da bulundurabiliriz. Sol elinizi kullanıyorsanız num padi so tarafa bile alabilirsiniz bunu da düşünmüşler. Rgb ışıkları zaten led ışık olduğu için gerçekten de iyi bir klavye olduğunu söyleyebilirim. Bunların yanı sıra çok da sessiz bir klavye.

Bir diğer sitemiz olan digimasa da sizleri bekliyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı