samsung-galaxy-s10-plus-incelemesi

Samsung Galaxy S10 Plus İncelemesi Yorum Yap

Samsung Galaxy S10 Plus İncelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle hepinize hoş geldiniz. Başlıktan da anladığınız gibi sizler ile beraber Samsung Galaxy S10 Plus İncelemesi yapacağız değerli dostlarım. Sizlere bu telefonun ne gibi özellikleri artı ve eksi yönlerini sizlere aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Telefonun yanın da gayet güzel bir kılıf çıkıyor arkadaşlar. Basit bir kutu düzeneği var zaten direkt açabiliyorsunuz. Kutudan kulaklık şarj aleti telefon ve kılıf çıkıyor arkadaşlar. Kulaklık ios cihazlar da ki gibi değil kablolu bir kulaklık kendisi. Kulaktan hemen çıkma gibi bir özelliği yok fakat yine de güzel bir kulaklık. İçerisinden type c kablo da çıkıyor. Adaptör yapısı olarak da sert plastik bir yapısı bulunuyor şimdi telefonu açabiliriz.

Ekran olarak dünyadaki tek dinamik amoled ekrana sahip kendisi. İki adet ön kamerası olduğu için yüz tanıması gayet hızlı ve güzel arkadaşlar hemen tanıdı benim yüzümü aldığımda. Parmak izi gelişen teknoloji de artık parmak izi ekran da yan da veya ekran da değil değerli dostlarım. Not 9 plus ve s10 plus çok benzer ama farklı özellikli telefonlar onların da incelemesi gelecek yakın da arkadaşlar. Yüz tanıma özelliği çok gelişmiş anın da algılıyor. Ön kamera kalitesi olarak bakacak olursak ön tarafta ki iki adet kamerası ile bizlere doğaüstü resimler çıkarabiliyor arkadaşlar. Derinlik algısı olarak da gayet iyi çalışıyor. Kılıfımız da led lambalar bulunuyor bu da özel bir şey iyi mi kötü mü karar size kalmış. Sonuç olarak ben telefonu gayet beğendim işimi göreceğini düşündüğüm telefonlar arasın da diyebilirim.

Bunun yanı sıra bir diğer sitemiz olan digimasa sizleri de bekliyorum arkadaşlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı