samsung-galaxy-s20-ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra İncelemesi Yorum Yap

Samsung Galaxy S20 Ultra İncelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Samsung Galaxy S20 Ultra İncelemesi yapacağım değerli dostlarım. Bu telefonun sizlere ne gibi artı veya eksi yönleri olacağını sizlere aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz değerli dostlarım.

12 bin lira civarındaydı ilk çıktığı zaman bu telefon şuan gerçekten de çok pahalı olduğunu söyleyebilirim. İlk çıkardığımız da ekran da koruyucu çıkıyor ve ayriyeten de adaptör falan da çıkıyor. Batarya olarak da 5000 mAh bir pil deposu bulunuyor sizlere uzun süre performans sunacaktır. Hızlı şarj özelliği de bulunuyor telefonumuz da değerli dostlarım. Type ce ile şarj oluyor telefonumuz. Telefona dış görünüş olarak baktığımız da arkada 4 adet bir kamera bulunuyor. Snap dragon bir işlemcisi bulunuyor kendisin de bu da bizlere gayet iyi bir oyun performansı verecektir. Yüz tanıma özelliği de aktif arkadaşlar.

Ekranımız full hd ayarlar da 120 hz bir kare hızı alabiliyoruz. Ekran gayet akıcı ve soft şekil de gözüküyor. Bu akıcılık da telefonu almamız için gerçekten güzel bir özellik. Ram olarak ise 12 gb rm bulunuyor telefon da değerli dostlarım. Oyunlar da 12 gb ram gayet de akıcı olmasını sağlayacaktır.

Kayıt kalitesi olarak da 4k kayıt yapabiliyoruz değerli dostlarım. 8k video kayıt da mevcut ama başta 4k ile başlayacaktır siz bunu değiştirip 8kya çekebilirsiniz. Kamera da 100 x zoom yapabiliyorsunuz arkadaşlar bu da bizler için tabi ki iyi bir özellik. Telefon sonuç olarak fiyatına göre gayet güzel özellikleri bulunuyor.

Bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için sizleri de digimasa bekliyorum değerli dostlarım. Bir diğer yazımız da görüşmek üzere değerli dostlarım.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı