bir-mimar-hangi-3-boyutlu-yazilimlari-bilmeli

Solidworks İçin Ekran Kartı Seçimi Yorum Yap

Solidworks İçin Ekran Kartı Seçimi:

Herkese merhaba değerli dostlarım sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizler ile Solidworks İçin Ekran Kartı Seçimi  başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Sizlere ekran kartı seçerken nelere dikkat etmelisiniz nasıl bir tercih yapmalısınız bu konu da yardımcı olacağım. Şimdi vakit kaybetmeden yazımıza başlayabiliriz.

En ideal ekran kartı nasıl olmalı? Bazı ekran kartları özellikle solidworks için özel yapım olabiliyor. Solidworks da gerçekçi görünüm her kart da aktif olmayacağı için gerçekçi görünümü aktif edebilecek ekran kartı seçmeliyiz. Eğer ki ekran kartınızın solidworksa uyumlu olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız google da Solidworks Graphic Card yazarak öğrenebilirsiniz. Siteye girdikten sonra bazı özellikler isteyecek bunları girdiğiniz zaman sizlere ulaşmak istediğiniz bilgiyi verecektir. Windows kaç olduğu ve işlemcinizin ne olduğunu bu bilgileri sizden istiyor. Bu bilgileri girip çıkan ekran kartından driveler çıkıyor ve bunları indirebiliyorsunuz. En güncel drive indirince solidworks da gerçekçi görünüm aktif hale gelir. Bunları yaparsanız bilgisayarınız biraz kasar ve donar bunları gördüğünüz de özelliği kapatabilirsiniz ve kasma donma hemen geçecektir. Solidworks resmi sitesinden de ne gibi donanımlar güzel işlev gösterecek bunları da öğrenebilirsiniz. Zaten genelde quadro ekran kartları tercih ediliyor.

Bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için digiması ziyaret edebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçebilir ve bizlere istediğiniz soruları ana sayfada ki iletişim bilgilerinden sorabalirsiniz. Bu gün sizlerle solidworks hakkında bir kaç öneri yaptım, bir daha ki yazımız da görüşmek üzere değerli dostlarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı