Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar Nasıl Alınır?

Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar Nasıl Alınır | 2022’De Ücretsiz Bilgisayar Nasıl Edinilir? Yorum Yap

İçindekiler

Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar Nasıl Alınır | 2022’De Ücretsiz Bilgisayar Nasıl Edinilir?

Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar Nasıl Alınır? Ücretsiz bir oyun dizüstü bilgisayarı almak mümkün mü? Net bir cevap var: evet, ücretsiz bir dizüstü bilgisayar almak oldukça mümkün. Buradaki önemli şeyden sonra, bu nasıl mümkün olabilir? Apple , HP ve Dell gibi bazı tanınmış markalardan standart veya normal bir dizüstü bilgisayarın maliyetinin 500$ civarında olduğunu ve kolayca 1000$’ın üzerine çıkabileceğini hepimiz biliyoruz.

Ancak, paranız yoksa ücretsiz bir seçenek ararsınız ve bu gibi durumlarda dizüstü bilgisayar almanın tek yolu budur. 

Ödeme Yapmadan Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar veya PC Nasıl Edinilir?

Endişelenmenize gerek yok çünkü ücretsiz olarak bir dizüstü bilgisayar alabileceğiniz bazı güvenilir ve en iyi yöntemler bulduk. Şimdi, daha fazla beklemeden, ücretsiz bir dizüstü bilgisayar alabileceğiniz bu yöntemleri açıklayacağız.

Aşağıda belirtilen yöntemi takip ederek, hiçbir şey harcamadan ücretsiz olarak dizüstü bilgisayar elde edebileceksiniz. Ama sadece bazı temel gereksinimleri tamamlamanız gerekiyor ve sonra onu alacaksınız. 

Şimdi sadece laptopları bedavaya değil, çok uygun fiyatlara da laptop sunan kuruluşlara göz atacağız. Herkes, minimum bütçeyle yaşayan insanlar bile hiçbir ücret ödemeden dizüstü bilgisayar alabilir ve bir dizüstü bilgisayar almaları oldukça zordur. 

Nedenleri Olan Bilgisayarlar – Ücretsiz Bir Bilgisayar Almak İçin

Dizüstü bilgisayarları hiçbir ücret ödemeden sunan nedenleri olan bilgisayarlar adında bir kuruluş var. Çoğunlukla, bu organizasyondan ücretsiz dizüstü bilgisayar alabilen insanlar, öğrenciler, güçlü bir finansal geçmişi olmayan insanlar ve bazı geri dönen askeri gazilerdir.

Önerilerimize göre, bu web sitesini ziyaret etmeli ve ücretsiz bir dizüstü bilgisayar için uygun olup olmadığınızı kontrol etmelisiniz. Uygunsanız, dizüstü bilgisayarınızı bir kuruş bile harcamadan almak için onlarla iletişime geçebilirsiniz.

World Computer Exchange –  Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar Satın Almak İçin

Gelişmekte olan bir ülkeye mi aitsiniz? Cevabınız evet ise güzel bir haber alacaksınız. Bunun nedeni, Dünya bilgisayar borsasının gelişmekte olan ülkelerde yaşayan muhtaç ve yoksul insanlara ücretsiz dizüstü bilgisayarlar sağlamasıdır. Ancak, uygunluk kriterlerini karşılamak için 24 yaşında veya bu yaşın altında olmalıdır. 

Ulusal Cristina Vakfı – Ücretsiz Oyun Bilgisayarı Almak İçin

Bu aynı zamanda ücretsiz bir oyun bilgisayarı edinme konusunda en iyi platformlardan biridir . Bu vakıf veya kuruluş, temel yaşam ihtiyaçlarını karşılayamayan insanlara yardım etmek için bazı tanınmış marka ve şirketlerden bağışlanan tüm eski dizüstü bilgisayarları biriktirir.

On It Foundation – Ücretsiz Oyun Bilgisayarı Almak İçin

K-12’ye kayıtlı öğrencilere ücretsiz olarak ücretsiz dizüstü bilgisayarlar sunan ABD merkezli bir kuruluştur. Bunun dışında öğrencilere ücretsiz öğle yemeği de veriyorlar.

Eğer sizde buna benzer bir durum yoksa On It Foundation’ın bir parçası olan On It Foundation ile iletişime geçme seçeneğiniz var ve buradan çok uygun fiyata laptop sahibi olabilirsiniz. 

Freecycle – Evde Eğitim için Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar Almak İçin

Freecycle, insanların ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmek için farklı şeyler bağışladığı platformlardan bir diğeri. Buradan, insanların ihtiyaç sahiplerine sunduğu ücretsiz bir dizüstü bilgisayarı kolayca alabilirsiniz. Bunun dışında, eğer bir dizüstü bilgisayarınız yoksa, bunu da talep edebilirsiniz ve ertesi gün veya ertesi gün bir dizüstü bilgisayar alacaksınız.

Çevrimiçi bir koleje katılın – Ücretsiz bir Dizüstü Bilgisayara Sahip Olun

Bu aynı zamanda çevrimiçi bir üniversite öğrencisiyseniz ve ücretsiz bir oyun dizüstü bilgisayarına sahip olma fırsatına sahipseniz seçeneklerden biridir . Bu üniversiteler dizüstü bilgisayarları yalnızca yeni öğrencilere sunar. Bu, daha fazla öğrenci çekmek için kullandıkları yöntemlerden biridir. Seton Hill Üniversitesi ve John’s Üniversitesi gibi üniversiteler dahildir.

Öğrenciler için Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar veya Bilgisayar Nasıl Elde Edilir - TheGamingPC'ler

 Nedeniyle – Ücretsiz Dizüstü Bilgisayara Hak Kazanmak

Bu platformu yukarıda belirtilen web sitesi olarak bulabilirsiniz, ancak bu platformda farklı bir durum var. Bu platform, insanlar tarafından telefon, PC ve dizüstü bilgisayar gibi elektronik aksesuarlarını, bunları gerçekten satın alamayan ihtiyaç sahiplerine vermek istedikleri için bağışlamak için kullanılmaktadır.

Bu nedenle, ücretsiz bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız varsa, web sitelerini ziyaret etmelisiniz ve size ücretsiz bir dizüstü bilgisayar teslim edecekler.

Local Salvation Army Chapter veya Goodwill – Ücretsiz Oyun Dizüstü Bilgisayarı Almak İçin

Bir dizüstü bilgisayar almak istiyor ancak kötü finansal koşullar nedeniyle bunu başaramıyor musunuz?

Ancak yerel kurtuluş ordusu bölümü veya İyi Niyet her zaman sizin için orada olduğundan endişelenmenize gerek yok ve onlar sadece oyun dizüstü bilgisayarlarının maliyetini fakir ve muhtaç insanlara ücretsiz olarak vermekle kalmıyor, aynı zamanda fakir ve muhtaç insanlara da maddi yardımda bulunuyorlar.

İnsanlar için Bilgisayarlar – Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar Başvurusu İçin

%200’lük yoksulluk oranının altında yaşıyorsanız, o zaman PCsforpeople, ücretsiz bir dizüstü bilgisayarı nasıl edineceğiniz konusunda sizin için en iyi seçeneklerden biridir. Zaten yüklü olan etkinleştirilmiş Windows 10’un bir kopyası ile ücretsiz oyun dizüstü bilgisayarları sunan Microsoft tarafından geliştirilmiştir.

Üstelik yoksullar kategorisine girerseniz, düşük maliyetli internet hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Herkes Açık – İş İçin Ücretsiz Bir Dizüstü Bilgisayar Almak İçin

Herkes On, ücretsiz dizüstü bilgisayarlar, düşük maliyetli internet hizmetleri ve düşük maliyetli dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere yoksul insanlar için şu anda yararlanabileceğiniz çeşitli programlar sunmaktadır.

Ancak, önce uygunluk kriterlerini karşılamanız gerekir. Onlarla iletişime geçip bir dizüstü bilgisayar isteyebilirsiniz.

Ödül Siteleri – Para Olmadan Dizüstü Bilgisayar Satın Almak

Ücretsiz bir dizüstü bilgisayar almak istiyorsanız, bu sizin için altın fırsatlardan biridir, ancak biraz da çalışmanız gerekir. Burada video izlemeyi, Anketleri ve oyun oynamayı tartışıyoruz . Bu web sitelerinden para kazanacaksınız ve daha sonra bu parayı bir dizüstü bilgisayar almak için kullanacaksınız. 

Craigslist – Yeni bir Dizüstü Bilgisayarı Ücretsiz Almak İçin

Bu platformdan ücretsiz laptop alamayacaksınız ama buna çok yakın. Craigslist hakkında bilgi sahibi olma şansınızın çoğu var.

Craigslist, çok düşük bir maliyetle gelen veya neredeyse hiçbir maliyeti olmayan bir dizüstü bilgisayar alabileceğiniz yerlerden biridir.

Ancak dizüstü bilgisayarı ihtiyacı olmayan birinden aldığınızda, bunun için onarımlar için bir miktar para ödemeniz gerekebilir ve bu, kısıtlı bir bütçeniz varsa en iyi seçenek değildir.

Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar Almak için Sosyal Medya Hediyeleri

Bu aynı zamanda bunu yapmak için en güvenilir yöntemlerden biridir. Hediye veren birçok firma ve marka var ve siz de bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Sadece Twitter gibi sosyal medyada aktif kalmanız ve #dizüstü bilgisayar çekilişi etiketini aramaya devam etmeniz gerekiyor ve umarız bir dizüstü bilgisayar çekilişi sunan birini bulursunuz.

Çekilişe kaydolmak için onların söylediklerini yapmanız yeterlidir ve ardından nasıl ücretsiz bir dizüstü bilgisayar edinme fırsatına sahip olursunuz. 

Google 2022’den Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar Nasıl Alınır

Google’ın , onları Google bulutuna çekmek için Microsoft Azure ortaklarına ücretsiz dizüstü bilgisayarlar gönderdiği bildirildi .

Dizüstü bilgisayarları ücretsiz olarak sunarak ve nelerin eksik olabileceğini öğrenmek için onları doğrudan bağlayarak hizmetlerinizi kullanmak için birini çekmekten daha iyi bir şey yoktur. 

Google, Google Cloud’u üst düzey satıcıları ve bu hizmetleri kullanan kuruluşları içeren Microsoft Azure ortaklarıyla pazarlamaya çalışıyor. 

Üstelik sadece ABD ile sınırlı kalmadıkları, bunun yerine Kanada’daki bazı şirketlerin de ücretsiz dizüstü bilgisayar aldıklarını açıkladıkları da bildirildi.

Google'dan-Ücretsiz-Dizüstü-veya-PC-Nasıl-Nasıl-Nasıl-Dizüstü-Nasıl-alılır - TheGamingPCs

Devletten Nasıl Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar Alabilirim?

Ücretsiz devlet dizüstü bilgisayarına nasıl başvuracağınızı veya düşük gelirli aileler için ücretsiz dizüstü bilgisayarları nasıl alacağınızı öğrenmek istiyorsanız bu paragrafı okumaya devam etmelisiniz.

Burada düşük gelirli ailelerin nasıl bedava bilgisayar alabileceğini anlatacağız. Düşük gelirli aileler için ücretsiz dizüstü bilgisayar almanın yollarını veya yöntemlerini bulan biriyseniz, doğru yerdesiniz.

Burada, düşük gelirli aileler için ücretsiz dizüstü bilgisayarlara nasıl başvuracağınızı anlatacağız. 

Ancak, ücretsiz dizüstü bilgisayar için uygun olmak için kriterlerini karşılamanız gerektiğini unutmamalısınız. Federal hükümet, dizüstü bilgisayarları ücretsiz olarak vermek için bir dizi katı kural ve düzenleme oluşturmuştur.

Devlet ücretsiz tabletler ve bilgisayarlar da sunuyor. Ancak ücretsiz gadget’ların dağıtımı, stokun mevcudiyetine bağlıdır.

-Nasıl-Ücretsiz-Dizüstü-veya-Bilgisayar-Ücretsiz-Dizüstü-ve-PC-Alınır - TheGamingPC'ler

Amazon’dan Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar Nasıl Alınır?

Şu anda, çevrimiçi çalışma ve evden çalışma, öğrencilerin ve çalışanların hedeflerine ulaşması için uygun yollar. Ücretsiz dizüstü bilgisayar almanın birçok yolu var ama burada Amazon’dan nasıl ücretsiz bir dizüstü bilgisayar alacağınızı tartışacağız .

Üreticilerin, kar amacı gütmeyen kuruluşların ve perakende mağazalarının çoğu, iş ve eğitim fırsatlarını artırmak için teknolojiyi ücretsiz veya düşük maliyetle sunmanın gerekli olduğunu biliyor. 

Hükümet ayrıca düşük gelirli aileler için ücretsiz bilgisayarlar sunmaktadır. Bu, Devletten ücretsiz bir dizüstü bilgisayar veya üniversite öğrencileri için ücretsiz dizüstü bilgisayarlar alabileceğiniz anlamına gelir.

Birkaç kişinin farklı görevleri gerçekleştirmesine yardımcı olur. Yani, bir dizüstü bilgisayar satın alamıyorsanız ve nasıl ücretsiz bir dizüstü bilgisayar alacağınıza ihtiyacınız varsa, onu buradan alabilirsiniz. Örnek olarak, ücretsiz bir dizüstü bilgisayar almak istiyorsanız devlet çevrimiçi formunu doldurmanız gerekir. 

Düşük veya ucuz bir fiyata bir dizüstü bilgisayar almak istiyorsanız, Amazon ideal bir yerdir. Düşük fiyatlara çok sayıda dizüstü bilgisayar var. Amazon’dan ücretsiz bir dizüstü bilgisayar veya Amazon’dan ucuz bir fiyata dizüstü bilgisayar almak için belirli uygunluk kriterlerini karşılamanıza gerek olmamasının iyi bir yanı var. 

Ayrıca, Netflix gibi yeni teknolojiler ve bir Amazon hediye kartı için diğer şeyler almak için okumak istemediğiniz kitaplar ve eski DVD’ler gibi öğeleri temizleyerek ev alanınızı boşaltmak için Amazon’un takas programına katılabilirsiniz.

Ardından, Amazon’dan ücretsiz bir dizüstü bilgisayar almak için parayı kullanmak için hediye kartını kullanabilirsiniz. Yenilenmiş bir dizüstü bilgisayar satın almak için hediye kartını kullanarak kolayca tasarruf edebilirsiniz.

Amazon'dan Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar veya Bilgisayarsız Dizüstü Bilgisayar Nasıl Elde Edilir - TheGamingPC'ler

Bir Dolandırıcılık mı yoksa ücretsiz bir dizüstü bilgisayar alabilir miyiz?

Bu bir aldatmaca değil mi? Ücretsiz bir dizüstü bilgisayar alabilirsiniz. Ancak piyasadaki bazı dolandırıcıların insanları kullandığı ve onları kötüye kullandığı için bunu inkar edemeyiz. Burada, dizüstü bilgisayarları ücretsiz edinmenin yalnızca güvenilir ve özgün yöntemlerinden bazılarını açıklayacağız. 

MoneyPantry hakkında bilginiz var mı? Kullanıcılarına bazı ücretsiz şeyler sunan bir web sitesidir. Bu web sitesi, evet, ücretsiz bir oyun dizüstü bilgisayarı edinmenin bazı yolları olduğundan emin olur.

Ayrıca, birkaç güvenilir şirket, çok düşük fiyatlarla ücretsiz dizüstü bilgisayarlar veya oyun dizüstü bilgisayarları sunar. Daha önce de belirttiğimiz gibi, herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Bunun yerine, sadece bir form doldurmanız gerekiyor ve ardından gitmeye hazırsınız. 

Ücretsiz Dizüstü Bilgisayar Nasıl Alınır?

Digimas.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı