uzaktan-egitim-icin-en-iyi-5-laptop

Uzaktan eğitim için en iyi 5 laptop Yorum Yap

Uzaktan eğitim için en iyi 5 laptop

Herkese merhaba arkadaşlar sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Uzaktan eğitim için en iyi 5 laptop başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Sizlere alabileceğiniz bilgisayarları ve bu bilgisayarların özelliklerini aktaracağım değerli dostlarım. Şimdi daha fazla vakit almadan yazımıza geçebiliriz.

Hp 250 G7

İntel celeron işlemcisi bulunuyor. Bunun yanı sıra 256 gb ssd ve 4 gb ram bulunuyor. Ağırlık olarak 2kg den daha hafif bir laptop kendisi. Ekran tn panel olduğunu söyleyebilirim. Tüm bunların haricin de içerisinde kurulu şekilde windows on bulunuyor. Ekran kartı mevcut değil dahili bir kart bulunuyor. Hafif ve ucuz tam bir eba laptopu alabilirsiniz.

Asus Vivo book 1.4

Amd ryzen 3 bir işlemcisi bulunuyor. 256 gb ssd ve 4 gb ram de mevcut laptopumuz da. Bu fiyatlarda ki genel laptopların özellikleri aynı oluyor. Çok nadir de olsa 512 gb veya 8 gb ramli hali bulunuyor. Bu laptoplar da zaten hemen bitiyor. Bu pc de ekran ufak olduğu için daha güzel taşınabilir bunu söyleyebilirim sizlere.

Dell inspiron 3585

Amd ryzen 5 bir işlemci bulunuyor. Artan fiyatla beraber doğru orantılı olaraktan özellikler de artıyor. 8 gb ram bulunuyor laptop da arkadaşlar. 256 gb ssd bulunuyor laptop da. Ekran olarak standart boyutlarda bir ekranı bulunuyor. Tavsiye ederim fiyatına göre alıp kullanılabilecek bir laptop kendisi.

Asus d509da

Amd ryzen 3 bir işlemci var laptop da. Ram olarak da 4 gb ram bulunuyor. Ssd tarafında ise 256 gb ssd bulunuyor. Ekran kartı olarak paylaşımlı bir amd ekran kartı bulunuyor harici bir ekran kartı eklenmemiş. Ekran olarak standart boyutlar da bir ekran bulunuyor.

Huawei Mate book D15

Şimdiye kadar ki en pahalı laptop bu laptop arkadaşlar. 256 gb ssd bulunuyor ve bunun yanın da 8 gb ram bulunuyor. İşlemci olarak Amd ryzen 5 bir işlemcisi mevcut değerli dostlarım. Ekran boyutu olarak da standart boyutlar da ekran kullanılmış. Bunun yanı sıra bir diğer sitemiz olan digimasa e ticaret ve dijital pazarlama için sizleri de bekliyorum değerli dostlarım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı