video-kurgu-icin-msi-creator-z16-alinir-mi

Video Kurgu İçin MSI Creator Z16 alınır mı? Yorum Yap

Video Kurgu İçin MSI Creator Z16 alınır mı?

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizler ile başlıktan da anladığınız gibi  Video Kurgu İçin MSI Creator Z16 alınır mı? başlıklı yazımıza ile karşınızdayım. Böyle bir cihazın sizlere ne katacağını ne gibi işlemler yapabileceğinizi sizlere aktaracağım. Şimdi daha fazla vakit kaybetmeden yazımıza geçebiliriz.

Msi aslında oyun için laptoplar üreten bir marka fakat; z16 tam olarak öyle değil. Z16 bir video kurgu ve yaratıcılık için üretilmiş bir laptopdur arkadaşlar. Tasarım olarak bakarsak gerçekten de alüminyum kasa bir laptop. Gerçekten de çok şık gözüküyor klavye falan ve kıvrımlar gerçekten de iyi olmuş. Laptop da parmak izi ve yüz tanıyıcı da mevcut. Lenovonun patentini aldığı 180 derece açılma olayı bu laptopda da mevcut arkadaşlar.

Her laptop da olan girişler mevcut ayriyeten bir giriş veya bir şey yok o yüzden çok fazla uzatmayacağım. Ekrana gelecek olursak 120 hz 16′ bir ekran bulunuyor. Neden geniş ekran derseniz kaydırma yapmadan bir iki satır daha fazla görebiliyoruz ve buda premier gibi uygulamalarda işimize yarayacaktır. Ekran renkleri ise gayet canlı ve renkli göze gerçekten de hitap ediyor diyebiliriz. Bu özelliklerin yanında size demem gereken bir şey var ki bu pc bir oyun laptopu değil oyun için almanızı tercih etmem. Oyun açmıyor mu demeyin tabi ki oyun açıyor hatta güzel de performans veriyor fakat bu laptop dediğim gibi  bir oyun laptopu değil.

Laptopumuzun ısınma konusunda çok güzel bir performans verdiğini söyleyebilirim fakat, ağır sistem gereksinimleri olan oyunlar da hemen ısınıyor ve donuyor. Bilgisayar da bulunan nvidia stüdyo kullandığı yapay zeka ile kullanılabilirlik ve yaratıcılık açısından sizler için çok daha iyi olacak ve güzel bir şekil de istediğiniz işlemleri yapabileceksiniz. Zaten nvidianın kendi bir çok yazılımı var bunları da isterseniz tercih edebilirsiniz. Bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için digimasa da sizleri bekliyorum değerli dostlarım. Bir daha ki yazımız da görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı