vue-graphics-rendering-workstation

Vue Graphics & Rendering Workstation Yorum Yap

 Vue Graphics & Rendering Workstation

Vue Graphics & Rendering Workstation: Vue için özel bir dizi bilgisayar grafik iş istasyonu tasarladık. Mevcut en hızlı render performansını sunarlar ve karmaşık 3D render projelerini kolaylıkla halledebilirler.

“Birleşik Krallık uzmanlarından yüksek hızlı Vue işleme iş istasyonlarıyla olağanüstü zengin ve gerçekçi doğal ortamlar oluşturun”

3ds Max, Maya, LightWave, Cinema 4D ve Softimage gibi diğer 3D içerik yazılımlarıyla tam uyumlu Vue için ödüllü üst düzey işleme bilgisayarları serimiz, günümüzün en zorlu performans gereksinimlerini karşılamakla kalmayıp aşan en yüksek uygulama performansı seviyelerini sağlar. karmaşık yaratıcı zorluklar.

Her şeyi favori 3D içerik uygulamanızın içinde bir araya getirin ve 2 yönlü karşılıklı gölge dökümü, yansıma, kırılma ve Global Aydınlatma dahil olmak üzere Vue ve yerel öğeler arasındaki akıcı etkileşime kendinizi tamamen kaptırın.

Vue uygulamalarının tüm potansiyeline erişin ve dünyanın en hızlı 3D grafik iş istasyonlarının gücüyle amaçlanan e-on gibi işlevleri gerçekleştirin. Tipik olarak diğer donanım çözümleriyle ilişkilendirilen darboğazlar olmadan uygulamanızın standart manipülatörlerini kullanarak güzel ayrıntılara sahip doğal ortamlar oluşturun ve düzenleyin.

Kaya gibi sağlam kararlılık standart olarak tasarlanmıştır ve en yüksek Vue performansı seviyeleri, yaratıcı iş akışınızın verimliliğini artırmanıza olanak tanır.

digimas.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı