WSX4 3D Grafik İş İstasyonu Yorum Yap

WSX4 3D Grafik İş İstasyonu

WSX4 3D Grafik İş İstasyonu : Gezegendeki en hızlı ve en güçlü 3D Tasarım iş istasyonu olarak tasarlanan WSX4, en karmaşık dijital iş akışlarını bile geliştirmek için tasarlanmıştır.

3D CAD ve Mühendislik/Üretim yazılımlarının çoğu hala büyük ölçüde tek iş parçacıklı olduğundan (yani yalnızca bir CPU çekirdeğinde çalışabilir), CPU çekirdeklerinin sayısıyla değil (diğer çoklu yazılımlarda olduğu gibi) işlemcinin GHz saat hızıyla darboğaz yaparlar. -dişli yazılım başlıkları). İş akışlarının %80’inden fazlası, bu yazılımın verimsizliği ve birden çok çekirdeğe hitap edememesi nedeniyle darboğaz yapabilir. Bu nedenle WSX serisi iş istasyonunu geliştirdik.

İnanılmaz bir 4,5 GHz hızında çalışan Intel Core i7 Extreme 2.  Nesil Mikroişlemciler (Dört Çekirdekli) ile güçlendirilmiş ve 16 GB’a kadar Bellek (RAM) ve İKİ bağımsız GPU ile kullanılabilen WSX4, 3D CAD Mühendisleri, Tasarımcılar, ve 3D Sanatçıları, arzuladıkları performansla en zorlu dijital projeleri bile tamamlamalarına olanak tanır.

Autodesk Inventor, PTC ProEngineer, Solidedge, Solidworks, Catia, Revit, AutoCAD ve çok daha fazlası için mükemmel…..

WSX4’te ayrıca dört bağımsız CPU işlem çekirdeği (ve ek olarak dört hiper iş parçacıklı çekirdek/iş parçacığı) bulunduğundan, iş istasyonu, seçtiğiniz yazılım paketine EIGTH işleme iş parçacıkları sağlayarak, 3D görsel, işleme veya hesaplama (analiz, simülasyon) için herhangi bir kamburluk oluşturmaz. görevler.

WSX4 hemen hemen tüm yazılım ortamları için her türlü teknik özellik veya bütçeye göre özel olarak üretilmiştir.

Kendi WSX4 iş istasyonunuzu yapılandırmak için lütfen yukarıdaki yapılandırma sekmelerinden seçim yapın veya alternatif olarak, ihtiyaçlarınıza en uygun iş istasyonu özelliklerini seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacak deneyimli satış ekibimizle konuşun.

Digimas.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı