Xiaomi Mi Mix 2 kutu açılışı

Xiaomi Mi Mix 2 kutu açılışı Yorum Yap

Xiaomi Mi Mix 2 kutu açılışı

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Xiaomi Mi Mix 2 kutu açılışı başlıklı yazımız ile karşınızdayım. Sizlere bu telefonun ne gibi özellikleri ve bu telefonun ne gibi şeyler yaptığını sizlere aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Bu telefon Türkiye de satışı bulunmuyor çünkü yurt dışından geliyor ve henüz global olmadığı için Türkiye de satışa sunulmuyor. Başta kurulumu yaparken çok fazla zorlanmıyorsunuz fakat bazı yerlerde Çince bulunuyor, ingilizce olsa daha iyi olabilirdi tabi ki fakat mi olduğu için Çince.

Tasarım olarak çok hoş bir tasarımı ve geniş bir ekranı bulunuyor. Ekran renkleri çok doymuş ve güzel gayet güzel bir görüntüsü bulunuyor. Kutudan adaptör ve kablo falan çıkıyor. Ön kameranın aşağı da olması insana biraz farklı his veriyor ve pek güzel değil açıkçası. Yüz tanıma ve parmak izi bulunuyor gayet ideal bir özellik.

Kalınlık olarak da uzunluk olarak da normal boyutlarda olduğunu söyleyebilirim. Fiyat olarak da özelliklerine göre gayet standart bir fiyatı bulunuyor. Bir diğer sitemiz olan yeni oluşturduğumuz e ticaret ve dijital pazarlama için digimasa sizleri de bekliyorum digimasa gelip e ticaret ve dijital pazarlama eğitimleri alabilirsiniz. Bir diğer yazımız da görüşmek üzere değerli dostlarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı