Xiaomi Redmi Not 10 Pro İncelemesi

Xiaomi Redmi Not 10 Pro İncelemesi Yorum Yap

Xiaomi Redmi Not 10 Pro İncelemesi

Herkese merhabalar değerli dostlarım. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizler ile başlıktan da anladığınız gibi Xiaomi Redmi Not 10 Pro İncelemesi Yapacağız değerli dostlarım. Bu telefonun ne gibi özellikleri olduğunu ve bizlere neler sunabileceğini sizlere aktaramaya çalışacağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Kutuyu ilk açtığımız da her zaman çıkan bir adet kılıf, adaptör, garanti belgesi, type c bir adet kablo çıkıyor. Telefon da çift hat ve artı bir adet sd kart ekleyebiliyoruz arkadaşlar. Kurulum olarak gayet basit bir kurulum sağlıyoruz ve ara birime ulaşıyoruz. Parmak izi sağ tarafta bulunuyor arkadaşlar bunu da kullanabilirsiniz. Ekran boyutu olarak 6.6 bir ekran bulunuyor. Ekran teknoljisi full değişmiş ve super amoled bir ekrana sahip telefonumuz arkadaşlar. Gorilla clas 5 bir ekran koruması bulunuyor yani dayanıklı bir ekran olduğunu söyleyebilirim. Ekranı ayrıca suya dayanıklı ama su geçirmez değil bunları da size söyleyeceğim. Ufc 2.2 bulunuyor okuma yazma konusun da da gayet başarılı bir ekranı bulunuyor değerli dostlarım. Bu telefon not 9 prodan gayet daha iyi bir telefon fiyat artışı da tabi ki doğru orantılı olarak artmış bunu sizlere söyleyebilirim. Batarya olarak 5020 mAh bir batarya bulunuyor arkadaşlar. Oyun olsun her hangi bir uygulama olsun gayet gidecektir.

Arka kamera olarak büyük ve geniş bir kamera bulunuyor arkadaşlar. Çözünürlük olarak da gayet arttırılmış bir çözünürlük bulunuyor arkadaşlar. Gece modu ve derinlik çekimlerin de de gayet başarılı bir performans veriyor bizlere arkadaşlar. Sonuç olaral bu telefon gayet alınabilir ve fiyatına göre iyi performans veren bir üründür.

Bir diğer sitemiz olan digimasa da sizleri bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı