Xiaomi Redmi Note 9 Pro Tanıtımı 

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Tanıtımı – Almalı mıyız? Yorum Yap

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Tanıtımı

Herkese merhabalar arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Xiaomi Redmi Note 9 Pro Tanıtımı yapacağım. Nasıl bir telefon olduğunu almalı mıyız almamalı mıyız bunların hepsini sizlere açıklayacağım. Fiyat olarak değer mi her şeyi sizlere açıklayacağım değerli dostlarım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

İçerisinden ilk açtığınız da garanti belgesi çıkıyor. Onun yanın da ufak bir kitapçık çıkıyor. 1 adet de kılıf çıkıyor şeffaf şekil de. Redmi not 9 pro gerçekten de ilgi gören bir telefon ve fiyatına göre de gerçekten de kaliteli bir telefon. Adaptörü 33w ile hızlı şarj özelliği bulunuyor.

Kurulumunu hızlıca yapıyorsunuz aldığınız zaman hemen yapabilirsiniz. 6.6′ Bir ekran bulunuyor. Kamera olarak da 4 adet kamerası bulunuyor. Ram olarak da 6 gb bir ram bulunuyor. Kamera olarak da 64 mega piksel kamerası var. Parmak izi de var istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yüz tanıma olarak da gayet iyi performans veriyor. Video performansı olarak da 4k 30 fps ve 1080p 60 fps çekimler yapabilirsiniz. İşlemci olarak da snap dragon bulunuyor. İşletim sistemi olarak da android 10 bulunuyor.

5000mAh bir pil deposu bulunuyor. Oyun oynamadığınız sürece çok fazla şarja ihtiyaç duymayacaksınız değerli dostlarım. 8 2 11 bağlantısı destekliyor wifi bağlantı hızı olarak gayet hızlı olacaktır. Tasarım olarak da kamerası yeni tasarlanan ios kameralarına benziyor renk seçimi olarak da sizlerin istediği renk neyse ona göre seçim yapabiliyorsunuz. Kamera bakımından ise gayet başarılı bir çözünürlük bulunuyor.

Bunların yanın da yeni oluşturduğum bir diğer sitemiz e ticaret ve dijital pazarlama öğrenmek ve incelemek için digimasa sizleri de bekliyorum değerli dostlarım. Bir daha ki yazı da görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı