Yazılım Mühendisliği için Bilgisayar Önerileri

Yazılım İçin Piyasadaki En İyi Laptop Modelleri 2021 Yorum Yap

Yazılım İçin Piyasadaki En İyi Laptop Modelleri 2021:

Herkese merhabalar değerli dostlarım. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Yazılım İçin Piyasadaki En İyi Laptop Modelleri 2021 başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Sizlere yazılım için hazır sistemleri önereceğim değerli dostlarım. Ana sayfadan ulaşabileceğiniz yazılım için sistem gereksinimleri hakkında da yazılarımız mevcuttur. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçelim.

Arkadaşlar sizlere fiyatına göre güzel bilgisayarlar bulmaya çalıştım. Fiyat olarak git gide artan fiyatlar şeklin de ayarladım kötüden iyiye doğru gidiyor. Sizler bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. İlk alternatifimize geçebiliriz.

Hp 245 g8 – 27j6

Bilgisayarımız da ryzen 5 bir işlemci bulunuyor. Maksimum 3.7 ghz hızına kadar çıkabiliyor. 256 gb ssd bulunuyor. Bunun yanın da paylaşımlı bir ekran kartı bulunuyor. 5000 tl civarın da bir fiyata satış yapılıyor. Ips lcd ve Full hd bir ekran bulunuyor ekran boyutu olarak ise standart bir boyut.

Dell inspiron 15

256 gb ssd bulunuyor. Ekran kartı olarak da amdnin paylaşımlı bir ekran kartını kullanıyor. 5200 tl bir bütçe gerektiriyor. Zamanla daha da artacaktır malum ülkemiz de teknolojik aletler fiyat olarak hızla artıyor. 8 gb da ram bulunuyor. Gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.

Lenovo Think Pad e14

İçerisin de 8 gb ram bulunuyor ve 256 gb ssd bulunuyor. İşlemci olarak amd ryzen 5 kullanıyor fakat bu daha hızlı bir r5. Ekran kartı olarak amd paylaşımlı bir ekran kartı kullanıyor. Almanızı tavsiye ederim bu pc de gayet güzel.

Hp 17-CN0016NT

Bu modelimiz de intel i5 11. nesil bir işlemci bulunuyor. İşlemci hızı olarak da 2.4 ghz kadar çıkabiliyor. Maksimum olarak da 4.2 ghz kadar çıkabiliyor. Sarj açısından çok kaliteli ve ekran olarak da ıps hem de 17′ bir ekran bulunuyor. Gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz değerli doslarım.

Bunların yanın da değerli dostlarım yeni oluşturduğumuz ve geliştirdiğimiz bir diğer sitemiz e ticaret ve dijital pazarlama için digimasa da sizleri bekliyorum. Oraya gelip benimle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları cevaplayabilirim değerli dostlarım. Görüşmek üzere.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı