Yüksek Performanslı Monitör Yorum Yap

Yüksek Performanslı Monitör

Yüksek Performanslı Monitör Tam boyutlu ve yüksek performanslı iki monitör bir bütün halinde sunan Philips 498P9Z 32:9 SuperWide kavisli LCD ekran, 49 inç’lik devasa boyutu ile işleriniz için maksimum fayda sunuyor. 165 Hz ekran tazeleme hızının yanı sıra DisplayHDR 400’e sahip.

Yüksek Performanslı Monitör Adaptive-Sync teknolojisi ile de öne çıkan monitör, tüm içerik ve tasarım çalışmalarında kusursuz deneyim vadediyor. P Line panel ile gelen monitör, 5120 x 1440 Dual QHD çözürlüğe sahip.

Çoklu ekran kurulumlarının yerini alması için tasarlanan Philips 498P9Z 32:9 SuperWide ekran, yan yana yerleştirilmiş iki adet 27 inç 16:9 Quad HD ekranla eşdeğer bir genişlik sağlıyor. Oyun oynarken dalgalanan veya karelerin bozulmasını önleyen Adaptive-Sync teknolojisi ile sorunsuz hareketli görüntü deneyimi sunuyor.

Daha gerçekçi ve renkli görseller için DisplayHDR 400 teknolojisinden faydalanan Philips 498P9Z 32:9 SuperWide monitör, normal SDR ekranlara göre üst düzey bir deneyim vadediyor. Diğer HDR uyumlu ekranlara göre daha yüksek oranda parlaklık, kontrast ve renkler sunuyor.

 

Philips SuperWide 32:9 monitör, güçlü ekran özelliklerinin yanı sıra MultiClient Entegre KVM anahtarına sahip. Bu anahtar sayesinde tek bir monitör-klavye-fare setiyle iki ayrı bilgisayarı kontrol edebilmenize olanak tanıyan monitör, ideal bir kullanım sağlıyor.

Kullanıcılarının göz yorgunluğunu önlemek için Flicker-free teknolojisini kullanan Philips SuperWide 32:9 LED arka aydınlatmalı ekranlara oranla daha konforlu bir izleme deneyimi sunarak titreşimi azaltıyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra döndürme, eğme ve yükseklik ayarlama imkanı da sağlayan Philips monitör, kullanıcı dostu yapısıyla öne çıkıyor.

Ultra akıcı görüntüler için 165 Hz yenileme hızı sağlayan monitör, oyunseverler için ideal bir kullanım sunuyor. MultiView, eş zamanlı olarak çift bağlantı ve görüntülemeye olanak sağlayan Philips 498P9Z SuperWide 32:9 ultra yüksek çözünürlüklü bağlantı dünyasının keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı